MÖBLER / Bord / Skrivbord 10583293

nr 1058 3293

Skrivbord

1950-tal, Teak, med bokhylledel, längd: 120 cm, djup: 63 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 september 2016
kl 20:58:12